אנו במשרד הפרסום Scoop מודעים לכוח שיש לרשתות החברתיות בקידום עסקים, בחשיפת שירותים, חברות, מוצרים, ויוזמות. לכן אחד השירותים הבולטים שלנו הוא קידום ברשתות החברתיות עם דגש על פרסום במגזר הערבי ושיווק למגזר הערבי. 

אנו שמים את הדגש החשוב הזה, על מנת שנוכל לאפשר לקהל הלקוחות שלנו לחשוף את השירותים והמוצרים שלהם אל מול קהל היעד הנכון והממוקד ביותר.

חשיפה ושיווק במגזר הערבי נעשית תוך מיקוד קהל היעד, טרגוט מעולה של קהל היעד באמצעות אשפי המדיה שלנו, ניתוח מנועי החיפוש של גוגל, פרסום בערבית של פוסטים קולעים ומנצחים עם גרפיקה צבעונית ועשירה שהופכת כל עסק למבוקש ולכזה שיש בו טראפיק ויותר לקוחות מתעניינים, כאשר כל אלה בסופו של דבר גורמים ללקוחות ליצור קשר, להצטרף לשירות, לבצע רכישה, ולהפוך ללקוחות קבועים.

משרד הפרסום והשיווק שלנו בנצרת, נותן מענה ויוצר קמפיין רב ערוצי, ממותג, שמניב תוצאות.

הקמפיין שלנו גדוש בגרפיקה, קראייטיב מקורי, ניתוח התנהגות גולשים, תכנות, חשיפה, יצירת תדמית חדשה לעסק וחווית פרסום מעולה.

מתוך הניסיון שלנו והצורך של המשרד להביא את כל מה שפועם וחדש, אנו נחשוף אותך בכל מקום רלוונטי, נמקסם את כמות הפניות שלך, נשים דגש על כמות הפניות לאתר שלך ונוביל אליך יותר גולשים ולקוחות פוטנציאלים שיחזרו אליך ויהפכו ללקוחות נאמנים.

את המסרים השיווקיים אנו נמקד בקהל היעד הנכון ולא נבזבז זמן, ובכך - נוביל אותך להצלחה.

Scoop הינו משרד פרסום בצפון, המתמחה  בפרסום בערבית, ובשיווק למגזר הערבי בעיקר בתחומי הרשתות החברתיות ובקידום אתרי האינטרנט.

על מנת לקבל חשיפה מנצחת ולנצל טוב יותר את הפלטפורמות שמציעות הרשתות החברתיות, צור קשר עכשיו עם הצוות המנצח שלנו.

לפגישת ייעוץ חינם וללא התחייבות לחץ כאן!

לכל שאלה נשמח לעמוד לשירותך!

Search