בשנים האחרונות יותר בעלי עסקים מבינים שקידום אתרים אורגני וקידום אתרים ממומן הם חלק בלתי נפרד מהדרך להצלחה. קידום אתרים הופך כל אתר לאתר מצליח שיש בו תנועה של גולשים, פעילות, עניין. אתרים מקודמים הם אתרים בהם נוצרת בסופו של דבר יצירת קשר של הגולשים עם בעל העסק, ומכאן העלאת המכירות וקידום צעד נוסף אל המטרה.

Scoop הינו משרד פרסום ושיווק המספק קידום אתרים אורגני וקידום אתרים ממומן, כאשר המשרד שלנו מתמקד בשיווק למגזר הערבי. את הקידום אנו מבצעים מתוך מחשבה מקצועית תוך ניתוח מנוע החיפוש של גוגל, וזאת באמצעות מחקר מעמיק של מילות המפתח - הלוא הן הגורם הראשון המשפיע על קידום האתר. את הקידום אנו מבצעים באמצעות כתיבת מאמרים איכותיים ורלוונטיים לבית העסק ושילובם ברשת תוך שימוש בתוכן להעלאת האתר במדרג של גוגל, ולבסוף שתילת קישורים נכונים ברשת על מנת לייצר יותר חשיפה לאתר.

אז מהם השירותים שאנו מספקים?

קידום ממומן–משרד הפרסום שלנו מבטיח הצלחה מרובה בחשיפת אתר האינטרנט שלכם על ידי קידום ממומן. הקידום שאנו מציעים מתבצע על ידי אשפי המדיה והוא עוזר לפרסום בערבית של האתר שלכם, ושיווק למגזר הערבי בצורה רחבה יותר. קידום ממומן פותח ערוץ מוגבר ומייצר טראפיק באתר שלכם, תוך שהוא מכוון אל קהל היעד שכתוצאה מהפעילות הענפה שלנו, מגיע לאתר מהר יותר ובצורה ישירה. למשרד הפרסום Scoop ידע רב וניסיון בקידום ממומן. לנו ניסיון רב בניהול קמפיין ממומן ושיפור בשיעורי ההמרה. בנוסף, אנו מתמחים בשיווק במגזר הערבי ופרסום בערבית.

קידום אורגני –הקידום האורגני הוא קידום מושתתת על תוכן איכותי שנמצא באתר ומחוצה לו, כאשר יש בו שיתוף פעולה של משרד הפרסום המייצר מאמרי SEO ומבצע את עבודת הקידום על ידי אשפי המדיה, ובעל האתר שמספק ידע מקצועי למאמרים. בקידום אורגני אנו מבצעים בכל זמן אופטימיזציה לאתר, מנהלים את התוכן ומייצרים חשיפה ממושכת על מנת להשיג תוצאות בכל זמן. באמצעות הקידום האורגני אנו משיגים תוצאות וחושפים את האתר שלנו מול קהל היעד המבוקש ובכך מבצעים פרסום בערבית טוב יותר ונכון יותר.

אז אם האתר שלכם נמצא ברשת ולא מתקדם לשום מקום, זה הזמן להתחיל לזוז! קידום אתרים ושיווק למגזר הערבי מתחיל עם Scoop ממשרדי הפרסום המובילים במגזר.

צרו קשר לפגישת ייעוץ חינם וללא התחייבות!

 

לכל שאלה נשמח לעמוד לשירותך!

Search