מי אנחנו

כריסתין ח'ליל - מחשי:

בעלים ומייסדת Scoop מאז הקמתו בשנת 2010. כריסתין בעלת תואר ראשון בתקשורת ולימודי נשים ומגדר מהמכללה האקדמית עמק יזרעאל, ובעלת תואר שני בתקשורת מהאוניברסיטה העברית בירושלים במסלול מחקרי.
כריסתין מביאה עמה ניסיון רב בתחום יחסי ציבור ושיווק במגזר הערבי,וזאת הודות לניסיון שצברה משנת 2007 בעיסוקה כדוברת ויח"צנית בארגונים שונים, וכמנהלת מחלקת יחסי ציבור במשרד פרסום בצפון. בין לקוחותיה אז: חברת הסלולר  ORANGE, גרנד קניון-חיפה, מתחם דודג' סנטר ועוד.
בעברה עבדה כעיתונאית בעיתונות הכתובה וככתבת בערוץ החדשות המקומי בכבלים. כריסתין מביאה עמה קשר אישי עם אנשי המדיה והעורכים המובילים במדיה הערבית.

"עולם התקשורת המודרני מונע מיצירת תוכן. אני פועלת ביוזמה ויצירתיות ליצירת תוכן שייצר שיחה בנוגע למותגים בהם אני מטפלת."  (כריסתין ח'ליל – מחשי).

 

 


גורג מחשי:

איש יחסי הציבור של Scoop מאז הקמתו בשנת 2010 ומנהל המחלקה.
ג'ורג,בעל תואר ראשון בתקשורת ומדעי מדינה מהמכללה האקדמית עמק יזרעאל
ותואר שני בתקשורת ומדעי מדינה מאוניברסיטת בר-אילן.
משנת 2005 עסק ג'ורג בתחום העיתונות כעיתונאי בעיתון הארצי 'כול אל-ערב', עורך אתר 'אל-ערב' ועורך בכיר בתוכניות האקטואליה של רדיו א-שמס, הרדיו האזורי היחיד של המגזר.
בעל תעודת הסמכה ממכללת ג'ון ברייס-מטריקס בקידום אתרי SEO ומדיה חברתית.

"פרסום מפה לאוזן הוא הפרסום הטוב ביותר שכן הוא אותנטי ומשקף את דעת הקהל  באופן אמיתי. הרשתות החברתיות עוסקות בדיוק בכך -הן מעבירות את החוויה האמיתית של הלקוח דרך פלטפורמת ענק! וכאן נכנס תפקידו של מנהל המדיה, והוא לנתב את הפרסום, מהפה הנכון אל האוזניים המתאימות."
(ג'ורג מחשי)
.

 

 ג'ורג וכריסתין מחשי ביחד עם צוות מנצח מובילים יחדיו את משרד הפרסום והשיווק Scoop המספק מגוון שירותים ביניהם: שיווק במגזר הערבי, פרסום בערבית, פרסומת בערבית, קידום ברשתות החברתיות, שירותי יחסי ציבור, קידום אורגני, קידום ממומן ועוד.

Scoop נחשב למשרד פרסום ושיווק מהטובים ביותר והוא מוביל בתחומו כמשרד פרסום באזור הצפון.

 

רוצים להכיר את ג'ורג וכריסתין? צרו קשר והם יגיעו לפגישת ייעוץ בחינם וללא התחייבות!

 

לכל שאלה נשמח לעמוד לשירותך!

Search