מי אנחנו

Scoop הינו משרד פרסום, שיווק, ויחסי ציבור המציע קשת רחבה של שירותים, החל משיווק במגזר הערבי, פרסום בערבית, פרסומת בערבית ושיווק ברשתות והחברתיות. Scoop נחשב לאחד ממשרדי הפרסום המובילים בנצרת, בצפון ובשאר חלקי הארץ.

Scoop הוקם בשנת 2010 כמשרד פרסום בצפון ששם לעצמו מטרה להיות משרד מוביל. את המשרד מנהלים כריסתין וג'ורג מחשי - אושיות תקשורת ועיתונאים בעלי תארים מתקדמים בתקשורת מהאוניברסיטאות המובילות בארץ.

המשרד מתמחה במתן ייעוץ תקשורתי מקצועי, לצד ניהול רשתות חברתיות והקמת קמפיינים פרסומיים, ייעוץ אסטרטגי, שיווק במגזר הערבי ויחסי ציבור.

באמצעות הניסיון העשיר של צוות המשרד, קשרים נכונים, קמפיין ממוקד וסינרגיה שמבצע המשרד עם אנשי תוכן, עורכים במדיה הערבית, אשפי מדיה, ואמני סושיאל -scoop מוביל כל לקוח אל חשיפה מקסימאלית.

צוות המשרד מספק יחס אישי, ליווי בכל שלב, ייעוץ, וניווט מחושב כל הדרך להצלחה.

המשרד מספק את השירותים הבאים:

  •   אסטרטגית יח"צ - בניית תכנית עבודה מותאמת לקהל היעד ולמטרות הלקוח.

      קשרי מדיה - שימוש שוטף ורצוף ביחסי ציבור; הודעות לעיתונות, כתבות ופעילות יזומה במדיה הערבית וכו'.
  •   ארגון והפקת מסיבות עיתונאים - היערכות החל מקביעת המועד והמיקום, גיבוש המסרים עד ליצירת 'באזז' תקשורתי.
  •    ניהול רשתות חברתיות - הקמה וניהול דפי פייסבוק עסקיים, ניהול קמפיינים ותכנים בהתאם לקהל היעד, ניתוח נתונים ומתן מענה לאוהדים בדף תוך שימת דגש על שיווק למגזר הערבי, קידום אתרים בגוגל; אורגני וממומן.

במה אנחנו מאמינים?

יצירתיות יוזמה ואקטיביות ליצירת סקופ שמיצר שיחה ברחוב הערבי ויוצר סופר שיווק ופרסום במגזר הערבי.

אנו מאמינים כי הקשר ההדוק שיש לנו עם אנשי תקשורת ועורכים מהמדיה הערבית לצד כתיבה עיתונאית מקצועית ברמה גבוהה, הם תנאי הכרחי לפתיחת דלתות חשובות, אבל זה לא מספיק! פתיחת דלתות במדיה היא רק ההתחלה, אבל המטרה העיקרית בתקשורת המתקדמת של היום היא יצירת שיחה ויצירת תנועה. אם בעבר האתגר של יחסי הציבור היה הכנסת כמה שיותר אייטמים למדיה, הרי שהיום המטרה היא יצירת שיחות בין צרכנים ע"י רעיונות תקשורתיים יצירתיים ומלהיבים! וזה הסקופ התקשורתי שאנחנו מייצרים.

אז קדימה, זה הזמן לחשיפה איכותית, ממוקדת, וטובה יותר!

אם אתם מחפשים משרד פרסום בצפון שישים אתכם על המפה, זה הזמן ליצור קשר לפגישת ייעוץ ללא התחייבות.

 

More in this category: הצוות »

לכל שאלה נשמח לעמוד לשירותך!

Search